צרו קשר
שירות לקוחות 08-9472378

 
 

שלום חברים!
אני מזמין אתכם למסע צילום לגאורגיה המרתקת. יש לנו שבוע מעניין ומלא בצילומים מגוונים בכל כפר שנגיע אליו,הנופים,האנשים החמים והכפרים שנגיע אליהם מלאים בהזדמנויות צילום רבות ומגוונות. המסלול שלנו מתמקד באיזור הקווקאז הנמוך שהוא מאוד כפרי ברובו ומאפשר פחות נסיעות ארוכות ויותר מפגשים עם הכפריים באיזור הזה.
לאורך המסע כולו נפגוש אנשים טובים שישתפו איתנו פעולה בצילומים שלכם. אני אדריך אתכם ואעזור לכם להוצא את המקסימום בכל יום צילום. נקיים דיונים על הצילומים וננסה לשפר בכל יום עוד קצת. יש לי נסיון של הרבה שנים להוביל קבוצות צילום ליעדים מעניינים ושנים רבות אני מבקר בגאורגיה המקסימה כי היא מספקת כמות חוויות אדירות במהלך הטיול.
אז אם אתם אוהבים צילום ורוצים להשקיע בחוויות שלכם הצטרפו אליי ולקבוצה קטנה וכיפית שתחזור עם שלל תמונות וריגושים.


מה בתכנית?


 יום 1: 26.08.21 - בערב בשעה 17:00 ננחת בשדה התעופה הבינלאומי של טביליסי, הגעה - אנו נוחתים בטביליסי לאחר טיסה קצרה וישירה של כשעתיים וקצת בלבד! 
הנהגים אוספים אותנו משדה התעופה ומשם נוסעים להתמקם במלון שלנו לקראת ערב.
נצא אל העיר לסיבוב וארוחת ערב בעיר.


יום 2: 27.08. 21 - לאחר ארוחת הבוקר במלון, רכישת מוצרים לפיקניק, יציאה מהעיר לכיוון דרום-מערב לאזור ההררי סמצ'קה - ג'וואקי. בדרך נבקר בעיירה מצחטה - בירתה העתיקה של הממלכה הגאורגית העתיקה איבריה, העיירה גורי - מקום הולדתו של א 'סטלין (אופציונלי). ארוחת צהריים במסעדה מקומית, נטייל בפארק הלאומי באתר המינרלים בורז'ומי. ארוחת ערב ולינה במלון הררי באתר הסקי בקוריאני.יום 3: 28.08.21 - בבוקר לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון עיר המערות ורדז'יה דרך מעבר טשרצקארקו. בדרך נבקר בכפרים הררים גבוהים רבים, במחנות רועים נודדים. נבקר בבתים של האוכלוסייה המקומית. אחר כך ניסע על פני אגם טבצקורי ונקיים פיקניק על החוף. בערב נבקר בכפר גוגאשני, ארוחת ערב ולינה במלון או בבית הארחה בכפר קורישבי ליד ורדז'יה.

יום 4: 29.08.21 - בבוקר לאחר ארוחת הבוקר נחקור את הסביבה: נבקר במתחמים של עיר המערות ורדז'יה ואניס קבבי, המנזר של יוחנן המטביל, "ברטובאני" - "עמק הנזירים" . ישנם בתי אבן יין ישנים ועיטורי אבן עם מגן דוד והצלב הכרמליטי. ישנם גם מעיינות רבים עם מים חמים מעורבבים בגופרית. . פיקניק בחוץ או ארוחת צהריים במסעדה מקומית, ארוחת ערב ולינה בבית הארחה באכלציקה.
                                                                                                               יום 5: 30.08.21 - לאחר ארוחת הבוקר, סיור בעיר אכלציקה, ביקור ברובע היהודי ובבית הכנסת המקומי, במצודת רבאט, ארוחת צהריים במסעדה מקומית. לאחר מכן צאו לכיוון אתר הנופש אבסטומאני, בדרך תוכלו לבקר במנזר זרזמה, לחזור לאכלצ'יקה, לארוחת ערב ולינה בבית הארחה באכאלציקה.

יום 6: 31.08.21  - לאחר ארוחת הבוקר, יציאה לכיוון טביליסי. בדרך נבקר בשוק החקלאי בעיר חשורי וב"דרך הלחם "ליד הכפר סוראמי. המקום הזה מפורסם גם בזכות העובדה שברגע שהייתה קהילה יהודית גדולה למדי,  ארוחת צהריים במסעדה מקומית. לאחר החזרה לטביליסי נערוך סיור צילום רגלי בסמטעות העיר העתיקה, ארוחת ערב במסעדה מקומית, לילה במלון בטביליסי.יום 7: 01.09.21בבוקר נצא ליום צילומים אינטנסיבי בעיר,נשהה מס' שעות בשוק האדיר מימדים של טביליסי,נצלם ונעשה קניות אחרונות.נחזור לעיר העתיקה לצילומים בסמטאות העיר.
                          נעלה במעלה ההר ברכבל ונרד רגלית לאורך הסמטאות הצפופות של העיר העתיקה המציעה שפע של הזדמנויות צילום מעניינות.נצלם עד שעות האור האחרון,
                          ארוחת ערב משותפת באחת מהמסעדות בעיר ולאחר מכן טיול לילי רגלי לצילומי לילה בעיר שמשתנה לחלוטין בלילה.


    

יום 0: 02.09.21 - בבוקר לאחר ארוחת הבוקר במלון, בשעה 09:00 העברה לשדה התעופה
מה כלול:
    לאורך המסע כולו ההסעה שלנו תהיה ברכבים  ממוזגים ונוחים מאוד.
    רמת החדרים היא טובה מאוד בכל מקום בו נלון.
    האוכל תמיד טוב בכל מקום.
    מזג האוויר צפוי להיות נוח מאוד ביום וקריר בלילות.
    אין צורך בחיסונים.
    אין צורך בויזה


מחירים:
8 ימים (7 לילות)
  • 1950 יורו– 7 ימים  לאדם בחדר זוגי.
  • תוספת ליחיד בחדר זוגי- 350 יורו.   
  • המחיר כולל טיסות
  • המחיר כולל: 2 מדריכים, אוטובוס,דלק,לינה+ארוחת בוקר וערב (למעט בטביליסי - רק ארוחות בוקר). העברות משדה התעופה וחזרה   
  • המחיר אינו כולל: ארוחות צהריים, טיפים לנותני שירות ואירוח ,כניסה לאתרים בתשלום,ביטוח נסיעות לחו"ל.
  • מוכנים לצאת לדרך?    
  • השיבו לי במייל או התקשרו אליי, 054-7633932 פליקס לופה 

Contact: